03.03.13 5-1: Liigvalla külas kellegi koduväravas

03.03.13 käis tsoonis nr. 5 georetkel marlai.
Vaata ka: 03.03.13 6-1: Rannapungerja jõe ääres metsas (marlai).

Raport

Pärast tänast esimest georetke suundusime vahepeal Peipsile kala püüdma. Mustvee juures oli suur jäärajasõit. Möödusime sellest ja asusime alles 5 km eemal keset Peipsit jääpüügiga tegelema. Teavitasime sellest ka piirivalvekordonit nagu kord ette näeb. Meie saak suur ei olnud, aga midagi ikka :).

Tuul tõusis aina ja 6 külmakraadi tundus hoopis jäisemana, kui tavaliselt. Pakkisime lõpuks mitme tunni möödudes asjad kokku ja asusime tagasiteele, aga jällegi väikese ringiga, seekord teisele poole. Plaanis oli käia ära ka Rakvere tsooni Georetke punktis. Meie auto geps näitas sinnani maad 60 km. Ilm oli tee peal naljakas, kord tuiskas ja sadas, siis paistis jälle päike ja lumest polnud halli haisugi.

Kui hakkasime nulli jõudma, siis tundus, et peame ennast ette valmistama läbirääkimisteks, sest gepsu nool näitas täpselt kellegi koduaeda. Ja inimesed olid seal just väljas toimetamas. Olime valmistunud ennast tutvustama kui Internetist tulnuid (või kuidas see soovitus siin lehel oligi ) kui järsku enne väravasse jõudmist näitas geps nulli ja fotokaga sai autos sees sellest üsna lähedane punkt tabatud ning ots ümber ja minema. Ei hakanud võõraid inimesi tühjaga tülitama. Vedas meil seekord :).

Jääpüük kahe georetke vahel.

03.03.13, tsoon nr. 5.

03.03.13, tsoon nr. 5.

03.03.13, tsoon nr. 5.

03.03.13, tsoon nr. 5.

Tõend.

Null asus kellegi koduväravas.

Märgid

   

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Current day month ye@r *