04.08.13 10-1: Kantsi küla põllul

04.08.13 käis tsoonis nr. 10 georetkel pilditibi.

Raport

Olen kevadest saati nii palju reisinud, et kahjuks on jäänud see mäng unarusse ajapuudusel. Nüüd siis jälle üle hulga aja üks tabamus.

Pärast motoriseeritud retke Haapsalust läände tuli nagunii käia Liiva poes, sest Tallinnas taheti saada Delifoodsi viimast maiuspala külma kohvi. Mandril seda tõenäoliselt veel ei müüda, isegi kodulehel seda ei reklaamita. Hoolimata väikesest väsimusest võtsin uuesti rattad alla ja nii saigi selle päeva tulemuseks umbes 200 km ja seda mopeedil.

Retk Kantsi küla põllule ei olnud üldse kontimurdev. Jätsin ratta tee / põllu äärde ja jalutasin kohale. Tegin paar pilti ja üritasin gepsu nulli ajada, noh õnnestus keskpäraselt. Tagasi jalutamine oli sama lihtne.

Kojusõit sisaldas muidugi Liiva poodi, soovitud kohvi sain ka, Muhu käsitööleiba pärast nädalavahetust ammugi mitte. Kogu ürituse juures oli kõige keerulisem teema praamisaba, mis blokeerib minu koduteeotsa, autod seisavad keset teed, uksed lahti, (purjus) inimesed tuiavad ja lällavad tee peal. Õnneks polnud parasjagu praami ees ja sain tagajärgedeta neist mööda. Seal, kus pidin teelt maha keerama, jõudsin küll umbes palju kordi vihastada, kuni lõpuks õnnestus autode vahelt läbi vingerdada. Tallinnas nad vist küll keset ristmikku ei pargi, aga saarel ei kehti ju ükski reegel 🙁

Ehk saab veel nädalavahetuseks punkte Muhu saarele või Virtsu kanti, palun!

04.08.13, tsoon nr. 10.

04.08.13, tsoon nr. 10.

04.08.13, tsoon nr. 10.

04.08.13, tsoon nr. 10.

Sinna tulebki minna.

Sinna tulebki minna.

Põhurivi.

Põhurivi.

Loodetavasti ei ole see seal.

Loodetavasti ei ole see seal.

Parim tulemus.

Parim tulemus.

Parim screenshot.

Parim screenshot.

Vaade tagasisuunas.

Vaade tagasisuunas.

Liivale.

Liivale.

Märgid

mootorratas  põllul põldsaar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Current day month ye@r *