18.11.13 13-1: Vorbuse-Kardla tee ääres põllul

18.11.13 käis tsoonis nr. 13 georetkel nanjo.

Raport

Vaatan: punkt 4.4 km kaugusel Tartu kodust – pool distantsist linnas, pool maanteel. Miks ka mitte!

Kõrvalisel maanteel keset põlde ja tühjust punkti poole vändates mõtlesin marlai peale – et miks temast ammu lugeda pole olnud. Et eks see Rakvere tsoon ole selline küllaltki üksluiselt põlduderohke ka. Ei tea.

Sõit punkti kulges muidu absoluutselt vahejuhtumiteta. Väga külm ei olnudki. Punkt paiknes teest 70 m kaugusel põllul. Nullis kohmitsedes möödus külilipargitud rattast auto ja ratas. Kumbki imelikult ei vaadanud.

Tagasiteel, ikka veel sel Vorbuse-Kardla maanteel, ümberringi täiesti vaikne, tuli mõnikümmend meetrit mu ees autost välja ja sammus üle tee otse minu poole ning kohmitses samal ajal midagi taskust üks mees. “Selge, erariietes liikluspolitsei,” tuli pähe ainult üks mõte, “võtab oma tunnistuse välja ja saan puhuda ja norib ratta kallal.” Aga taskust paljastus hoopis suitsupakk ning küsiti D-kategooria lubade tegemise kohta. Et kella viieks vaja kohal olla ja vist sõitis mööda ja kui ei leia, siis täitsa pahasti on. Sai natuke vesteldud. Alguses mõtlesin, et “ei no kust mina…”, aga nutifon ütles talle siiski täpse aadressi ka.

Tegu oli minu esimese üksinda tehtud georetkega kodutsoonis.

18.11.13, tsoon nr. 13.

18.11.13, tsoon nr. 13.

18.11.13, tsoon nr. 13.

18.11.13, tsoon nr. 13.

Tõend.

Tõend.

Sõit.

Keset põldu.

Keset põldu.

Märgid

jalgrattaga  <10 km märk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Current day month ye@r *