20.10.13 10-1: Kallaste küla põllul

20.10.13 käis tsoonis nr. 10 georetkel pilditibi.

Raport

Kallaste on küla Saare maakonnas Muhu vallas, mis piirneb läänes Nõmmküla, edelas Tupenurme ja kagus Raugi külaga. Väinamerega piirneb küla 2.5 km ulatuses.

Miski pole vahvam, kui kaunil pühapäeval võtta ratas ja teha üks georetk. Georetkejumal oli ka punkti kodutsooni sobivalt paigutanud.

Maanteelt keerasin maha Tupenurme (see on päriselt ka kohanimi) panga juures, tegin seal ka retke jaoks mõned pildid. Sellest kohast panin ka gepsu tööle ja träkkima. Veidi tuli edasi sõita ja mopeed jätta põllu äärde mesipuude juurde. Siis polnud muud, kui otse üle põllu üle 400 m, mis oli väga kerge jalutamine, isegi kraavide ületamine oli liiga lihtsaks tehtud.

Eemal põllu ääres märkasin autot. Kaardil ma teed ei olnud märganud, aga poleks ju vaja olnud mul samasse kohta parkida. Nulli tabamine võttis ka natukene aega. Siis oli aga põllu äärest mind märgatud. Tõenäoliselt meenutasin neile viljaringe tegevat tulnukat, mul oli ju kiiver ka peas, geps käes ja muudkui keerutasin ühel kohal tükk aega. Kuulsin küll, et mind hõigatakse, aga kiivriga vabandasin mõttes välja, et ma ei kuule :D. Ei oleks ju viitsinud neile seletada, et olen internetist, ja et igaüks peab ju kusagil olema, või et ma otsin Marju Kuuti. Oleks nad kuulnud, kuidas ma mõttes naerda röökisin :). Siis aga tagasi ratta juurde ja nautisin tsiklisõitu koduni.

20.10.13, tsoon nr. 10.

20.10.13, tsoon nr. 10.

20.10.13, tsoon nr. 10.

20.10.13, tsoon nr. 10.

Tõend.

Tõend.

Tupenurme pank.

Tupenurme pank.

Mesipuud põllu ääres

Mesipuud põllu ääres.

Kuiva jalaga üle oja.

Kuiva jalaga üle oja.

Pealtnägijad.

Pealtnägijad.

Träkk.

Träkk.

Märgid

 mootorratas põllul põldsaar

  1. gr8 kirjutas:

    Heh, napp pühapäeva kohtumine… 🙂

  2. Georetk kirjutas:

    Jah, äkki on üks raport veel saatmata! 😀

  3. Pilditibi kirjutas:

    Ma isegi ei kaalunud varianti, et nad võiksid geopunkte otsida, sest siis oleks ikka kohe autost eemaldutud. Pigem arvan, et raport võidakse kirjutada kuhugi mujale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Current day month ye@r *