22.06.13 3-1: Tallinnas Kalda tänaval ärihoone aia taga

22.06.13 käis tsoonis nr. 3 georetkel maro.

Raport

Kui punkt ikka praktiliselt koju kätte tuuakse, siis ei saa ju seal käimata jätta. Kuigi esialgne info ei olnud just lootusrikas – Google järgi pidanuks punkt asuma Tihniku ladude territooriumil. Aga nagu kommentaar ütles: “kõik on ainult orgunni küsimus”. Niisiis 2.6 km kodust punkti läks laisk autoga.

Üllatus-üllatus – Tihniku ladude territoorium oli laupäevasel päeval täiesti avatud, isegi tõkkepuu oli üleval st. ligi oleks saanud ka autoga. Igaks juhuks sisse siiski ei sõitnud, kõndisin niisama, aga kohe varsti sai selgeks, et sellel alal punkti pole.

Punkt tundus jäävat kõrvalasuvale autoteeninduse krundile. Ka seal läks minu ees nagu imekombel värav lahti! Kaks venekeelset meest astusid küll kohe ligi, et mis ja kuidas. Kogu oma sõnavara appi võttes üritasin seletada, et mis ma seal laupäevasel pealelõunal asjatan. Nende kindel veendumus oli, et keegi ei saa olla nende territooriumile mingit punkti panemas käinud olla. Ja teine küsimus oli – et aga kui värav oleks kinni olnud, kas ma siis oleksin üle aia roninud. Pärast veel pisut seletamist andsid mehed aga lahkesti nagu venelased ikka loa mulle ala taha nurka suunduda.

Seal oli aga taas üllatus – punkt ei olnudki aia sees!! Mis seal siis ikka, soovisin lahketele meestele prasdnikom ja sõitsin autoga teise külge, et suhteliselt uut vana kitsarööpmelise raudtee tammi kulgevat kergliiklusteed pidi läheneda. Rõõm oli suur kui null seal aia ääres oligi!

22.06.13, tsoon nr. 3.

22.06.13, tsoon nr. 3.

22.06.13, tsoon nr. 3.

22.06.13, tsoon nr. 3.

Libatõend.

Libatõend.

Sein on ees!

Sein on ees!

Tõend.

Tõend.

Vaade nullist 1.

Vaade nullist 1.

Vaade nullist 2.

Vaade nullist 2.

Kergliiklusteed pidi oleks väga lähedale saanud.

Kergliiklusteed pidi oleks väga lähedale saanud.

Märgid

autoga  <10 kmlinnas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Current day month ye@r *