28.05.13 3-1: Lehmja külas tööstus- ja laohoonete vahel tühermaal

28.05.13 käis tsoonis nr. 3 georetkel Kahru.
Vaata ka: 28.05.13 3-2: Lehmja külas tööstus- ja laohoonete vahel tühermaal (maro).

Raport

Kõik sai alguse sellest, et minu 7-aastane mobiiltelefon Ericsson, mille ainsateks funktsioonideks olid helistamine ja sõnumite saatmine/vastuvõtmine, andis väga selge märguande soovist pensionile jääda – ühel päeval ei lülitunud see lihtsalt enam tööle. Ei jäänud üle muud, kui siirduda uude ajastusse – ostsin nutitelefoni.

Tänu sellele oli täna minu esimene iseseisev georetk. Punkt asus mu kodutsoonis, kodust linnulennul 11.31 km kaugusel ja tundus olevat autoga vägagi ligipääsetav – igati sobilik esimeseks retkeks.

Kohale jõudes oli pilt trööstitu – punkt asus tööstus- ja laohoonete vahelisel tühermaal. Parkisin auto ühe transpordifirma aia äärde ja varustatuna oma uue nutitelefoniga asusin punkti otsima. Kui keegi selle firma töötajatest juhtus sel ajal aknast välja vaatama, siis võis olla kentsakas vaatepilt, kui ma seal üksinda siia-sinna pealtnäha sihitult kõndisin. Eesmärk oli jõuda punktile võimalikult lähedale, ning tehes seal ringe ja kõndides ühes ja teises suunas, õnnestus lõpuks jäädvustada ekraanil näit 0.17 m.

Jäädvustamaks ümbrust Georetke kodulehe tarvis märkasin taevas lendamas kahte lõokest, kellest üks õnnestus ka fotole saada. Sealsamas märkasin eemal üht talumaja, mille aias õitsesid sirelid. Lähemas ümbruses oli aga lihtsalt palju kuluheina, mille seest leidsin siiski üksikud märgid suvest – hariliku võilille, sinepi (või oli see siiski raps!), kortslehe ja piimanõgese.

Kui aga nüüd lõpuks kõik ausalt ära rääkida, siis osalesin ka nanjo esimesel retkel, kus nanjo märkis mind nimega Emps. 🙂

28.05.13, tsoon nr. 3.

28.05.13, tsoon nr. 3.

28.05.13, tsoon nr. 3.

28.05.13, tsoon nr. 3.

Tõend.

Tõend.

Siin kuldvitsapuhmas see punkt kusagil on.

Siin kuldvitsapuhmas see punkt kusagil on.

Lõoke.

Lõoke.

Sinep.

Sinep.

Kortsleht.

Kortsleht.

Piimanõges.

Piimanõges.

Harilik võilill.

Harilik võilill.

Märgid

autoga  nobedaim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Current day month ye@r *