30.04.15 2-1: Soolu küla tee ääres põllul

30.04.15 käis tsoonis nr. 2 georetkel H.

Raport

30.04.15, tsoon nr. 2.

30.04.15, tsoon nr. 2.

30.04.15, tsoon nr. 2.

30.04.15, tsoon nr. 2.

Otse tee kõrvale potsatanud punkt andis paraja tõuke, et sel õhtul tundmatuid alasid uudistama minna. Kui ma ei eksi, on sinna lähedale ka varem mõned sattunud, aga siis ei jõudnud miskipärast mõttest tegudeni. Niisiis – letsgo!

Tee oli tore. Ilm oli tore.

Päike ja halo.

Päike ja halo.

Pool kilomeetrit enne kohale jõudmist märkasin põllu peal matsakaid tegelasi. Pole võimalik – tedred! Võimalik pole ka see, et ma neid enne näinud ei ole, aga nii on. Üks sellekevadine kohtumissoov sai seega ootamatult täidetud. Väga hea.

Tüübid.

Tüübid.

Punkt. Pärast minimaalset veetakistust (vt. pilt 3) jõudsin õnnelikult kohale. Punktis oli muda, kõrred ja mõned libled.

Veetakistus.

Veetakistus.

Punkt.

Tõend.

Tõend.

Nagu tõendilt näha, siis akuga läks seekord napilt. Kaks õnnestumist juba purgis, jätkasin vaikselt tagasi kodu poole kruiisimist. Igasuguseid tegelasi liikus ringi.

Täpid õhus.

Täpid õhus.

Pool kilomeetrit pärast punkti märkasin enda taga autot sõitmas. Sisemine peavangutus (kuskil rahu ei saa; kes see hull siin veel sõidab jne), kuid pilk tahavaatepee!lisse pani taas tõdema – pole võimalik! Tegu oli nimelt ühe sõbraga, kes oli viimased 5 päeva möda metsi ilvest otsinud. Pärast olukorra normaalsuse nentimist ja luureandmete vahetust (tuusalt autod tee peal kõrvuti, aknad all) sõit jätkus. Ainult ilves jäi nägemata.

Märgid

 autoga põllul põld

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Current day month ye@r *