31.12.13 7-1: Narvas Kadastiku tänaval metsas

31.12.13 käisid tsoonis nr. 7 georetkel gr8 & nanjo.

Raport

nanjo: Hotell aastavahetuseks Narvas sai broneeritud juba detsembri alguses. Suuri plaane aasta viimaseks päevaks ei saanud teha enne Georetke punkti kontrollimist 30. detsembril. Oh üllatust ja aitäh sünnipäevakingituse eest kõigile, kes Dow Jones’i indeksit sel päeval mõjutasid!

Seitmendasse tsooni jagub Eestit vaid näpuotsaga, Narva linn ise hõlmab tsoonist umbes ühe sajandiku. Ja seal see oli: 2013. aasta ainus Narva linna geopunkt. Aasta viimasel päeval ja ainsal, mil meie sinna teel.

Esimene linnatuur toimus sihtpunktiga Kadastiku tänavale metsa ning see algas hotelli ukse eest kell 12:30. Pikkuseks 3,2 km linnulennult.

Jõudnud korrusmajade vahelt välja, võis vasakul näha suburbs a la Narva ehk hõivatud krunte. Aedade ja kasvuhoonetega ja nii. Ja omaniku kirjadega kümnetele asukatele postidel, et nii ikka ei tohi ja et minge ära. Ja varsti maantee kõrval märgala ning metsa vahel punkt paistiski. Kergelt ei tulnud aga midagi, otsimist külilikukkunud mädanud (sildistatud) puude, veidrate organismide, pori ja prahi vahel ja kujuteldavate pilkudega meie kukaldel jagus.

Olime gr8’ga mõlemad Narvast kunagi vaid läbi sõitnud autost väljumata. Eks see vast peamine ajend oligi. Ilutulestikku saime kuulata 9 tundi järjepanu, kõige suuremad raketid startisid kell 22:00. Tujurikkujat vaatasime. Jalutasime… palju. Tänavatel oli inimesi vähe. Platsil südaööl vist sada. Näärivana nägime. Ühtki kurja inimest ei näinud. Vahuveini jõime. Pirukaid sõime. Hapukoorega pannkooke sõime ka. Head uut aastat!

31.12.13, tsoon nr. 7.

31.12.13, tsoon nr. 7.

31.12.13, tsoon nr. 7.

31.12.13, tsoon nr. 7.

Start hotellist Europe.

Retke algus hotelli eest.

Külilikukkunud puu loetamatu sildiga.

Külilikukkunud puu loetamatu sildiga.

-

Aastavahetus.

Aastavahetus.

Tõend.

Tõend.

Märgid

 sõbraga jalgsilinnas >100 km metsas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Current day month ye@r *